Nowe, lepsze udogodnienia – pokaż co masz dla gości!

Coraz więcej osób poszukuje obiektów noclegowych z konkretnym wyposażeniem i ułatwieniami. Już na etapie wyszukiwania goście chcą wiedzieć czy w danym obiekcie są lepsze udogodnienia np. basenem, parkingiem czy placem zabaw – pokaż co masz dla gości!

Zależy nam na tym, aby użytkownicy Noclegowo mogli szybko znaleźć to, czego potrzebują. Zdecydowaliśmy się zatem wprowadzić zupełnie nowy system udogodnień dopasowany zarówno do potrzeb gości, jak i właścicieli obiektów.

Goście bardziej wymagający

Systematycznie rosną potrzeby gości i nierzadko poszukują oni miejsc dysponujących takimi udogodnieniami jak suszarka do włosów w łazience, grill na terenie posesji, a nawet przyprawami w kuchni, czy czujnikiem czadu w pokojach. Z tego powodu postanowiliśmy rozszerzyć listę dotychczasowych 34 udogodnień. Obecnie do wyboru jest aż 76 elementów, które podzieliliśmy na 7 kategorii:
 • Podstawowe
 • Kuchnia
 • Łazienka
 • Rozrywka
 • Na zewnątrz
 • Dla dzieci
 • Bezpieczeństwo

Lepsza widoczność dzięki udogodnieniom

Więcej udogodnień to przede wszystkim szansa na lepszą widoczność w serwisie. Uzupełnij już teraz listę udogodnień, które posiadasz. Pamiętaj, że niezaktualizowana lista udogodnień zmniejsza znacząco szanse na znalezienie Twojego obiektu, ponieważ nie wyświetli się on użytkownikom filtrującym noclegi właśnie z uwagi na udogodnienia.

Udogodnienia tak czytelne jak to możliwe

Udogodnienia to proste rozwiązanie na zaprezentowanie wyposażenia obiektu noclegowego w przystępny dla oka sposób. Podział na przejrzyste kategorie i rezygnacja z ikonek sprawiły, że udogodnienia są teraz jeszcze bardziej czytelne w Twojej ofercie. Taka lista sprawdzi się doskonale jako uzupełnienie opisu.

Lepsze udogodnienia dla gości
Opis udogodnień

Co więcej, od teraz opis udogodnienia jest widoczny tuż pod nim. Uzupełnij opisy, aby wykorzystać ten potencjał. Gość otrzyma dzięki temu pełną informację o wyposażeniu. Wyjaśnisz np. czy balkon jest w każdym pokoju, czy internet jest dostępny w całym obiekcie lub ile cali ma telewizor, którym dysponujesz.

Wszystko dla dzieci

Na wakacje jeździ mnóstwo rodzin. Po raz kolejny wychodzimy im naprzeciw. Stworzyliśmy kategorię „Dla dzieci”, w której zebraliśmy wszystko co potrzebne najmłodszym na wyjeździe. Teraz możesz wskazać, że posiadasz plac zabaw, salę zabaw, łóżeczko, krzesełko do karmienia, zabawki. Pokaż, że Twój obiekt jest otwarty na rodziny!

Udogodnienia dla dzieci

Stawiamy na bezpieczeństwo

Chcemy pokazywać, które obiekty są bezpieczne dla gości. Inwestujesz w czujniki dymu lub czadu? Dbasz o sprawną gaśnicę i kompletną apteczkę? Twój obiekt jest przystosowany dla niepełnosprawnych? Teraz możesz to pokazać swoim gościom, wypełniając odpowiednie udogodnienia!

Bezpieczeństwo

Każdego dnia dążymy do tego, aby Noclegowo było najbardziej użytecznym serwisem noclegowym w Polsce. Nasz cel to efektywne łączenie osób poszukujących noclegów z wynajmującymi. Nowe udogodnienia to efekt tych dążeń. Już niebawem kolejne zmiany. Zachęcamy do śledzenia nas!

Zobacz też

Popularne

1 Comment

 1. Ela i Waldi M says:

  Super Panie Marku
  Dziękujemy za informacje — bardzo przydatne — o pewnych informacjach zapomnieliśmy !!!

Comments are closed.