fbpx

Wynajmujesz pokoje? Tych udogodnień nie może u Ciebie zabraknąć!

Łatwo zauważyć, że na rynku turystycznym miejsc noclegowych przybywa. Co za tym idzie, wymagania gości poszukujących noclegu również rosną. Bardzo często korzystają z filtrów, gdzie mogą zaznaczyć, czego potrzebują. Możesz łatwo spełnić oczekiwania wymagających i zwiększyć swoje szanse na zdobycie wiernych gości. Tych udogodnień nie może u Ciebie zabraknąć, zaktualizuj udogodnienia w swojej ofercie!

Każdy to doceni

Na pewno zdarzyło Ci się przyjechać na wakacje i po rozpakowaniu stwierdzić, że ulubiona koszula nie nadaje się do założenia, bo jest zwyczajnie pognieciona. Kto by myślał o tym, aby obciążać swój bagaż żelazkiem? Udostępnij je gościom. Najlepiej z deską do prasowania. Umieszczenie czajnika elektrycznego w pokoju nie będzie kosztować wiele, a ucieszy wielbicieli herbaty, chcących się jej napić w łóżku po całodziennym spacerze, czy też po wędrówce po górach. Uniwersalne ładowarki do telefonów czy dostęp do Wi-Fi to udogodnienia, o których w dobie Internetu nie należy zapominać. Chcesz zaskoczyć swoich gości? Przygotuj małe przyborniki do szycia, suszarkę do włosów w łazience albo awaryjną apteczkę z plastrami, podpaskami i wodą utlenioną. Często takie drobne rzeczy ratują dobry nastrój na wczasach!

Wystarczy najprostsza ładowarka
Wystarczy najprostsza ładowarka

Dla aktywnych

Jeśli masz obiekt w popularnej miejscowości wypoczynkowej, to na pewno wiesz, jak spędzić aktywnie czas w najbliższej okolicy. Wypożyczalnia rowerów? Przystań dla kajaków? Jeśli takie udogodnienia znajdują się w pobliżu Twojego obiektu, to warto zaznaczyć je w prezentacji. Zapewnienie leżaka albo parasola na plażę docenią natomiast wielbiciele słonecznych kąpieli. Nieustającą popularnością cieszy się grill.

Dysponując ogrodem możesz znaleźć dogodne miejsce i przystosować je do grillowania zapewniając gościom stoliki i krzesła. Coraz więcej właścicieli psów wybiera się na wakacje ze swoim pupilem i poszukuje miejsc, które akceptują zwierzęta. Warto rozważyć taką opcję, bo są to osoby, które mogą stać się stałymi gośćmi!

Wyobrażacie sobie lato bez grilla?

Deszcz nam nie straszny

Nawet deszczowa aura może być doskonałym pretekstem do stworzenia magicznych wspomnień z wakacji. Gry planszowe szturmem wracają do łask. Zakup jednej czy dwóch gier nie będzie Cię wiele kosztować, a goście będą zadowoleni, że mogą ciekawie spędzić czas. A jeśli masz więcej przestrzeni, zawieś na ścianie tarczę na rzutki. Dobra zabawa gwarantowana. Natomiast telewizor, kilka książek czy zabawek udostępnionych w pokoju wspólnym zadowolą rodziny z dziećmi.

Scrabble to gwarancja dobrej zabawy dla wszystkich!

Ułatwiamy poszukiwania wymarzonego noclegu

Ulepszyliśmy dział udogodnień z myślą o najbardziej wymagających gościach. Sprawdź, jakie zmiany wprowadziliśmy i dopasuj swoją ofertę do rosnących oczekiwań. Wykorzystaj nowe udogodnienia i pozyskaj więcej rezerwacji z Noclegowo!

O szczegółach dotyczących nowych udogodnień, których nie może zabraknąć w Twoim profilu poczytasz w naszym artykule: Pokaż co masz w środku!

Zobacz też

Popularne