fbpx

5 kroków do pozyskania gości na wakacje

Noclegowo jako baza noclegów, ułatwia właścicielom obiektów noclegowych zdobywać gości przez cały rok. Jak szybko zapełnić wolne miejsca w swoim obiekcie? Przekonaj się, jakie to łatwe z naszą pomocą! Poznaj 5 kroków do pozyskania gości na wakacje:

Uzupełnienie prezentacji

Po dodaniu obiektu do bazy, warto skrupulatnie uzupełnić opis w swojej prezentacji. Zamieść w opisie wszelkie informacje, które mogłyby zachęcić potencjalnych gości do przyjazdu właśnie do Ciebie. Twój obiekt znajduje się w pięknej lokalizacji? Co rano budzisz się słysząc śpiew ptaków? Warto o tym wspomnieć! Takie szczegóły przemawiają do wyobraźni.

 Zdjęcia w galerii

Zdjęciami obiektu można skutecznie wpłynąć na decyzję gościa o dokonaniu rezerwacji. Nawet najobszerniejszy opis nie zastąpi dobrej jakości fotografii. Nielimitowana galeria daje dużo możliwości, więc warto to wykorzystać i wyróżnić się z tłumu. Sprawdź jak zrobić dobre zdjęcia obiektu i nie żałuj sobie. W tym przypadku pasuje stwierdzenie „im więcej tym lepiej”, bo większość gości przed wysłaniem zapytania przegląda dokładnie galerię.

Aktywacja oferty

Możesz aktywować ofertę bezpośrednio z panelu, bądź kontaktując się z Obsługą Klienta Noclegowo – telefonicznie (klik), mailowo, bądź za pomocą czatu online na stronie. Udostępniamy dwie możliwości: aktywacja na wybrany okres jednego z wariantów aktywacyjnych, gdzie nie pobieramy prowizji od pozyskanych rezerwacji, bądź aktywacja rezerwacji online z rozliczeniem prowizyjnym. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości i przeprowadzimy krok po kroku przez kolejne etapy dodawania oferty. 🙂

Dodanie oferty specjalnej

Po aktywacji warto skorzystać z dodatkowych narzędzi ułatwiających pozyskiwanie nowych gości. Jednym z takich rozwiązań jest dodanie oferty specjalnej np. na wakacje, bądź majówkę. Twój obiekt dzięki temu będzie wyświetlany nie tylko na liście w wybranej lokalizacji, ale także na liście ofert specjalnych. Sprawdziliśmy to – goście bardzo lubią sprawdzać tę zakładkę!

Odpowiadanie na ogłoszenia

Nie każdy turysta jest na tyle zdecydowany, by wysłać zapytanie do konkretnego obiektu. Wielu z nich woli zamieścić ogłoszenie „Szukam noclegu”. W ten sposób, każdy obiekt z lokalizacji, której ogłoszenie dotyczy, otrzymuje powiadomienie o tym, że ktoś poszukuje noclegu. Nie każdy zwraca uwagę na to narzędzie i wiele takich ogłoszeń pozostaje bez odpowiedzi. Warto więc wysłać do takiej osoby spersonalizowaną wiadomość i zachęcić do dokonania rezerwacji.

Sezon coraz bliżej. Jeśli masz jeszcze wolne miejsca w swoim obiekcie, nie zwlekaj i daj się znaleźć. Wykorzystaj wszystkie porady do pozyskania gości, a w Twoim obiekcie na wakacje zabraknie wolnych terminów.

Zobacz też

Popularne