fbpx

Jak efektywnie rozwijać biznes hotelowy?

13. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel, odbywające się 25-27 marca 2020, to ważne miejsce na mapie branży hotelarskiej. Nowości oraz sprawdzone rozwiązania zaprezentują firmy oferujące produkty i usługi niezbędne do uruchomienia oraz prawidłowego funkcjonowania hotelu. Wiedzę dotyczącą jak efektywnie rozwijać biznes hotelowy, tworzenia i dynamicznego rozwijania biznesu będzie można zdobyć, uczestnicząc w cyklu merytorycznych warsztatów: „Efektywny hotel – od koncepcji do sukcesu”.

Podczas Targów wystawcy przedstawią pełen asortyment wyposażenia obiektów noclegowych i konferencyjnych o różnym standardzie. Począwszy od wyposażenia, poprzez galanterię hotelową nadającą charakter wnętrzom, odpowiednio zaprojektowaną odzież dla pracowników po środki czystości. To wszystko stwarza hotelom niezwykłą możliwość optymalizacji kosztów. Uzupełnienie powyższej oferty dla nowoczesnego obiektu noclegowego stanowią rozwiązania telekomunikacyjne i zabezpieczenia, a także oferta infrastruktury rekreacyjnej spa i wellness.

Prestiżowym logo, pakietami reklamowymi uhonorowani zostaną laureaci odbywającego się konkursu na Najlepszy Produkt dla Hotelu „THE BEST OF WORLDHOTEL”. Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego i MT Targi Polska zapraszają wystawców do zgłaszania swoich produktów.

Jak stworzyć hotel na miarę XXI wieku?
Odpowiedź na to i inne pytania dostarczy cykl merytorycznych warsztatów „Efektywny hotel – od koncepcji do sukcesu”. Warsztaty te stanowią solidne kompendium wiedzy w zakresie profesjonalnego prowadzenia procesu inwestycyjnego, przygotowania hotelu do otwarcia i wprowadzenia go na rynek. Tak solidna dawka wiedzy dostarczonej przez uznanych ekspertów ułatwi realizację inwestycji.

WorldHotel to ważne miejsce spotkań przedstawicieli sektora hotelowego, właścicieli i menedżerów hoteli, moteli, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych, obiektów Spa & Wellness oraz centrów konferencyjnych. Uczestniczą w nich również inwestorzy, deweloperzy, zarządcy oraz architekci i dekoratorzy wnętrz.

13. Targi Worldhotel odbywają się równolegle z 23. edycją Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EuroGastro, 25-27 marca 2020, Hala F, Nadarzyn. Obydwa wydarzenia organizowane są przez MT Targi Polska.

http://www.eugogastro.pl/

Zobacz również szkolenia z wynajmu krótkoterminowego lub Wynajem krótkoterminowy – definicja. Co oznacza pojęcie najmu na doby?

Zobacz też

Popularne

1 Comment

  1. Aby rozwijać swój hotelowy biznes, warto zadbać o zapewnienie swoim gościom odpowiednich warunków i zachęcenie ich do dłuższego pobytu, na przykład poprzez pięknie urządzone wnętrza. Podczas aranżowania naszego prywatnego pensjonatu wybraliśmy komplety mebli od MIL system i to był świetny wybór 🙂

Comments are closed.