Pokaż się gościom – czyli dodaj swoje zdjęcie!

Zaufanie to zapewne najcenniejsza waluta. A zatem, jak je zdobyć już na samym początku? Pierwszym krokiem będzie po prostu wstawienie swojego zdjęcia. Jakie wybrać i co będzie najskuteczniejsze? Pokaż się gościom

Poszukiwanie odpowiedniego noclegu przez turystę najczęściej zaczyna się od wyszukiwarki jak Google czy Yahoo. Następnie po otrzymaniu wyników na interesujące go słowa kluczowe, klika stronę, która wyświetla mu się najwyżej. I właśnie tutaj masz szansę zainteresować swoją ofertą gościa i wyróżnić ją spośród pozostałych. Wszystko jest więc w Twoich rękach.

Na pewno wiesz już jak ważny jest tytuł czy zdjęcie główne. Pisaliśmy już o tym w naszych poprzednich artykułach:

Jeżeli jeszcze ich nie czytałeś, to czas na nadrobienie lektury!

Jak wybrać zdjęcie profilowe?

Wybierając Twój obiekt, gość obdarza Cię niezwykłym zaufaniem. Jednak zdobędziesz je od większej grupy turystów, jeśli zwyczajnie pokażesz, kim jesteś. Dodaj więc swoje zdjęcie profilowe – będzie ono widoczne zarówno na liście z noclegami, jak i w prezentacji obiektu.

Unikaj dodawania w to miejsce:

  • logotypów,
  • kolejnych zdjęć Twojego obiektu (od tego jest już galeria),
  • zwierząt,
  • widoków.

Choć będą to ładne zdjęcia – osobom szukającym noclegu nic one nie mówią. Pokaż po prostu siebie. Przecież nie masz nic do ukrycia, prawda? Szeroko się uśmiechnij i zrób sobie ładne zdjęcie. Na pewno nie jedna osoba pomyśli, że z chęcią przyjedzie do tak przyjaznego gospodarza!

Warto również pamiętać, by zdjęcie było robione z bliska. Gdy dodasz zdjęcie, na którym stoisz daleko – zwyczajnie nie będzie nic widać.

Pokaż się gościom - czyli dodaj swoje zdjęcie

Prawda, że Pan Marek wzbudza zaufanie? Bierz z niego przykład! Aparat w dłoń i do dzieła 🙂

Chcę dodać swoje zdjęcie profilowe!

Zobacz też

Popularne