Zwiększanie zasięgów sieci apartamentów

W ostatnich latach obserwujemy dynamiczny rozwój sektora wynajmu krótkoterminowego. Coraz więcej podróżnych, zamiast tradycyjnych hoteli, wybiera niezależne apartamenty, które oferują większą przestrzeń, komfort oraz swobodę podczas podróży. W odpowiedzi na tę rosnącą popularność Noclegowo nawiązuje współpracę z najpopularniejszymi sieciami apartamentów. Ma to na celu zapewnienie jeszcze większego wyboru osobom planującym podróż, a sieciom udostępnia kolejny kanał pozyskiwania rezerwacji. Nowe sieci, które dołączają do serwisu, posiadają bogatą ofertę apartamentów w atrakcyjnych lokalizacjach, zarówno w miastach, jak i w popularnych kurortach turystycznych. Dodatkowo, charakteryzują się wysoką jakością usług i profesjonalnym podejściem do obsługi klienta. Oczekiwania turystów wzrastają, a wyspecjalizowane podmioty są na nie odpowiedzią.

Dbamy o rozwój i rozszerzanie współpracy z największymi sieciami apartamentów na wynajem. Dzięki temu możemy zagwarantować gościom szybki i sprawny proces rezerwacji, szeroki wybór obiektów i komfortowy wypoczynek w doskonałych lokalizacjach – komentuje Łukasz Goliat, prezes Noclegowo.

Do tej pory Noclegowo nawiązało współpracę między innymi z Sun&Snow, jednym z największych podmiotów na rynku wynajmu krótkoterminowego. To ogólnopolska sieć obiektów noclegowych o wysokim standardzie, oferujących komfortowe i stylowe apartamenty w atrakcyjnych lokalizacjach. Należy wspomnieć również o dynamicznie rozwijającej się sieci Q4 Apartments, koncentrującej swoją działalność w Trójmieście. Ich doskonałe położenie oraz starannie zaprojektowane wnętrza są idealnym dopełnieniem oferty na Noclegowo. Ponadto w bazie serwisu znajduje się również oferta MS Pro czy Hello Apartamenty, a w ostatnim czasie także  Dream Apart oraz Super Apart.  

Współpraca z sieciami apartamentów opiera się na wspólnych wartościach, takich jak wysoka jakość usług, profesjonalizm i dbałość o zadowolenie klienta. Obie strony zobowiązują się do zapewnienia niezapomnianego doświadczenia podróżującym od momentu rezerwacji po przyjemny pobyt w obiekcie.. Nie bez znaczenia jest tutaj automatyzacja całego procesu, aby był sprawny i wygodny dla rezerwujących. 

Noclegowo zachęca wszystkich podróżujących do skorzystania z szerokiej oferty apartamentów na wynajem. Wszystkie szczegóły i rezerwacje znaleźć można na stronie internetowej. 

Zobacz też

Popularne