Integracja kalendarza za pomocą iCal

Aby ułatwić zarządzanie Twoim czasem, wprowadziliśmy nowe udogodnienia. Sprawdź jak przebiega integracja kalendarza za pomocą iCal z innymi serwisami i kalendarzami online. Zobacz, jak to działa i gdzie znajdziesz tą opcje w panelu Noclegowo.

Dzięki synchronizowanym kalendarzom online zarządzanie czasem jest znacznie łatwiejsze więc z racji tego, że możemy mieć do nich dostęp w każdej chwili i niemal z każdego urządzenia, możemy ulepszyć kontakt z gośćmi. Zależy nam na tym, aby również w Noclegowo automatyzacja zadań prowadziła do oszczędności czasu i energii naszych klientów – właśnie dlatego wprowadziliśmy kolejne udogodnienie – możliwość wygodnego synchronizowania kalendarza.

Jak to działa?

Dzięki integracji z iCal możesz aktualizować automatycznie swój kalendarz w Noclegowo z kalendarzami z innych serwisów, dlatego nie musisz uzupełniać zajętych terminów w każdym portalu oddzielnie. Przykładowo przyjmując rezerwację w serwisie Booking czy Airbnb, Twój kalendarz w Noclegowo zostanie automatycznie zaktualizowany, a termin zablokowany.

Jakie serwisy korzystają z iCal?

Synchronizowanie kalendarzy poprzez iCal możliwe jest m.in. w poniższych serwisach.

  • Booking.com
  • Airbnb
  • HomeAway
  • 9flats
  • Wimdu
  • Kalendarz Google

Gdzie znajdę iCal w Noclegowo?

Masz już plik iCal? Zaloguj się do panelu edycyjnego swojego obiektu, przejdź do zakładki Ceny i terminy, a następnie kliknij w Kalendarz. W polu Importuj kalendarz z iCal, możesz wkleić link, który prowadzi do wspomnianego kalendarza i to tyle. Od tej pory Twój kalendarz będzie aktualizowany automatycznie!

Przygotowaliśmy również artykuł o tym jak IdoBooking integruje się z Noclegowo

Integracja kalendarza za pomocą iCal

Zobacz też

Popularne

1 Comment

  1. Czy jest możliwość eksportu kalendarza Noclegowo.pl do innych serwisów poprzez iCal?

Comments are closed.