fbpx

IdoBooking integruje się z Noclegowo

IdoBooking jest znakomitym narzędziem zarówno dla zarządców nieruchomości, jak i właścicieli pojedynczych obiektów. Dzięki nowoczesnemu systemowi oszczędzisz czas i będziesz zarządzał swoimi rezerwacjami w wygodny sposób. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz – stronę internetową dostosowaną do potrzeb branży hotelarskiej, system płatności online, kalendarz rezerwacji oraz mobilną recepcję z dostępem do aplikacji.

IdoBooking – jak to działa?

Zarządzaj łatwo i wygodnie rezerwacjami oraz korzystaj z kompleksowego pakietu narzędzi, który oferuje IdoBooking. Usługa to nie tylko system do rezerwacji online.
Zawiera również stale rozwijany Channel Manager, dzięki któremu połączysz się w czasie rzeczywistym z największymi portalami, w tym z Noclegowo. Dostępność, ceny i rezerwacje będą automatycznie synchronizowane.

Booking Engine – co to jest?

IdoBooking ułatwi ci prowadzenie biznesu i zarządzanie rezerwacjami. Sprawdź, co to znaczy w praktyce.

 • Booking Engine, czyli niezawodny kalendarz rezerwacji.
  Dzięki temu goście natychmiastowo otrzymają informacje o wolnych terminach i cenach noclegu. Jeżeli wszystkie apartamenty są zajęte, system podpowie wolne terminy. Booking Engine to także automatyczne powiadomienia o zmianie statusu rezerwacji (e-mail i sms) oraz możliwość wysłania wiadomości np. z instrukcją dojazdu lub kodem do zamka elektronicznego.
 • Channel Manager to automatyczna synchronizacja kalendarzy.
  Dzięki tej funkcji możesz prezentować ofertę w wielu miejscach jednocześnie, więc cenami i dostępnością zarządzać z poziomu jednego panelu. Już nie musisz martwić się, że twoje rezerwacje będą zdublowane. Automatyczna synchronizacja z największymi portalami (w tym Noclegowo, a także Airbnb, Booking.com i Expedia) to oszczędność czasu, automatyzacja dużej części twojej pracy i minimalne ryzyko overbookingu.
 • Kalendarz dla firm sprzątających to nowość w IdoBooking.
  Znacznie ułatwia planowanie sprzątania poszczególnych miejsc noclegowych. Kalendarz przedstawia niezbędne informacje (datę przyjazdu, liczbę osób oraz datę wyjazdu) w przystępnej formie graficznej.
 • Płatności, które umożliwiają zwroty i automatyczne obciążenia kart kredytowych.
  Z IdoBooking zaoferujesz swoim gościom duży wybór wygodnych i bezpiecznych metod płatności. Po dokonaniu wpłaty, rezerwacja zmienia status na przyjętą, aby pieniądze natychmiast zostały wysyłane na twoje konto. IdoBooking to najwyższe standardy bezpieczeństwa. Firma posiada certyfikat PCI DSS Level 1 (wymagany m.in. przez Visa i Mastercard do przechowywania numerów kart płatniczych).
 • Bezpłatne wsparcie ekspertów i stały rozwój produktu.
  IdoBooking nieustannie wprowadza usprawnienia, aby odpowiadać na potrzeby zarządców, ułatwiać pracę oraz rozwój twojego biznesu.
 • Raporty rozwoju twojego biznesu.
  Sprawdzaj na bieżąco, jak funkcjonuje wynajem twoich nieruchomości. Analizuj sprzedaż, obłożenie, źródła rezerwacji i anulowane rezerwacje. Dzięki temu dowiesz się, jakie działania są skuteczne oraz co warto poprawić.
 • Własna strona z możliwością edycji, która jest zabezpieczona certyfikatem SSL.
  Eksperci IdoBooking pomogą Ci zaprojektować wyjątkową i nowoczesną witrynę, która przyciągnie nowych gości i wpłynie korzystnie na wizerunek twojego biznesu.

System rezerwacji online IdoBooking – zalety

Dlaczego jeszcze warto wybrać IdoBooking? Elastyczny cennik i bezpłatne wsparcie techniczne pozwolą pozyskiwać rezerwacje z wielu źródeł, bez ponoszenia dużych kosztów oraz wiedzy informatycznej. IdoBooking to także jasne i proste zasady współpracy, bez umów terminowych.

Przetestuj integrację Idobooking z Noclegowo

Zobacz też

Popularne